Podpořte nás

Informujte se, dejte nám vědět

Děkujeme za Váš zájem! Zůstaňme v kontaktu i nadále. Informace o Duhových seminářích a ostatních aktivitách PROUDu a dění v LGBT+ komunitě v ČR a ve světě získáte díky našemu newsletteru nebo tím, že nás budete sledovat na naší facebookové stránce.

Budeme rádi za veškeré vaše podněty a zkušenosti. Neváhejte nás kontaktovat na: vzdelavani@proudem.cz.

Zapojte se do projektu

Možností zapojení je spousta, ať už jste jednotlivá osoba, nebo organizace: od kontaktování škol, přes lektorování vzdělávacích seminářů, až po odbornou spolupráci.

Pokud máte zájem spolupracovat na projektu Duhových seminářů, budeme rádi, pokud se nám ozvete na vzdelavani@proudem.cz.

Přispějte na fungování Duhových seminářů

Duhové semináře jsou projekt dosud plně závislý na finanční podpoře zvenčí (ze zahraničních nadací). Osobní jednorázové, a ještě lépe pravidelné příspěvky i menší hodnoty nám umožní poskytnout dětem zajímavé materiály, realizovat vzdělávací semináře, nebo celkově projekt udržet a dále systematicky rozvíjet tak, aby poskytl osvětu a ochranu co největšímu počtu dětí a mladistvých. Svých dárců a dárkyň si vážíme jako členů našeho týmu pojďte do toho s námi.

Když nevíte, kolik přispět, můžete se inspirovat na následujících řádcích:

30 KčPříspěvek nejen symbolický - I třicet korun zaplatí například tisk a zpracování sady evaluačních dotazníků pro jednu třídu. Ač máte další závazky nebo jste sami školou povinní, moc si vážíme Vašeho rozhodnutí, vítejte mezi nás.

50 Kč – Osvěta do každé dlaně– Za Váš příspěvek vytiskneme už připravené komiksy, které zábavně seznamují mládež s LGBT+ lidmi – dejte žákům a žákyním porci pozitivního nadhledu nebo vnitřní pocit, že se i v Česku věci mění k lepšímu.

100 Kč – Podržte nás - Můžete-li si dovolit obětovat stokorunu měsíčně (ale i jednorázově)? Pak vězte, že právě díky co největšímu počtu lidí jako jste Vy, můžeme projekt nejen udržet v současné podobě, ale také rozvíjet a zúročit.

250 Kč - Přispějte jako rodina - Ať už máte sami LGBT+ potomka nebo sourozence, anebo cítíte zodpovědnost za děti, které tuto podporu nemají, přispějte jako byste byli rodina. Vždyť když stát zapomíná, kdo jiný je oporou než rodina a přátelé. Váš příspěvek do poslední koruny účelně využijeme na produkci projektu.

500 Kč - Vytvořte duhovou školu - LGBT+ témata jsou ve škole neviditelná. Změňte to nejen jednorázovým seminářem, ale trvale!  Za 500kč vytvoříme a vytiskneme mapu o tématech LGBT+ lidí, která bude roky viset na školní chodbě a těm, kterých se to týká, dá naději a důvěru, že se ve škole s případnými těžkostmi mohou svěřit a řešit je. Každý měsíc tak díky Vašemu příspěvku jako mávnutím kouzelného proutku vznikne jedna Duhová škola.

Od 2000 Kč - Individuální partnerství   - Velkorysých dárců a dárkyň si vážíme. Pokud se jí(m) stanete, budeme Vás vždy přesně informovat o tom, kam jdou Vaše peníze, a nejen to: Rádi se s Vámi osobně setkáme a představíme Vám, jak s penězi naložíme. Budete-li chtít, můžete sami rozhodnout, kam Váš dar poputuje.

Od 5000 Kč - Strategické partnerství  - Pojďme o roky urychlit vývoj českého školství, když jsou mnohé děti ohrožené už teď. Chtějme, aby uchopení LGBT+ témat školou bylo jako ve Skotsku, Nizozemí nebo Švédsku. Ať už můžete přispět v řádu tisíců nebo desítek tisíc, pravidelně nebo jednorázově, za Váš silný impulz k vzniku českého LGBT+ inkluzivního školství připravíme samostatnou iniciativu na míru s vlastním ověřitelným dopadem. Seznámíme Vás s naším týmem a partnery.